Bluesophos Yetişkin Atölyeleri

“Psikoloji Hayat Kurtarır!” felsefesiyle özel olarak hazırladığımız atölye çalışmaları sunuyoruz.

Bluesophos Yetişkin Atölyeleri 2016 yılında Kavaklıdere’de kurulmuştur. Kurucuları arasında psikolojik danışman ve uzman eğitmenler bulunmaktadır. “Psikoloji hayat kurtarır!” felsefesini kendi hayatına uygulayan kurucular, liderlik yaptıkları atölye çalışmalarına bu prensibi yansıtırlar. Ayrıca özel olarak hazırladıkları atölye çalışmalarında “zaman öldürücü ve gereksiz” olarak nitelendirdikleri hiçbir uygulama veya teoriye yer vermemeyi tercih ederler.

Bluesophos psikolojinin hayat kurtarıcı etkisini talep eden herkesin bunu deneyimleyebilmesi ve hayatında uygulayabilmesi için kurulmuştur.

  • Psikoloji teorilerine ve araştırmalarına dayalı içerik.
  • Uzman eğitmenler ile eğitim imkanı.
  • Ankara’ya özel atölye çalışmaları.
  • İhtiyaç analizi ile belirlenen atölye konuları.
  • Atölyeler tamamlandığında kişiye özel sürece psikolojik danışma seansları ile devam etme fırsatı.

Bluesophos Yetişkin Atölyeleri'nde konusunda uzman eğitmenler tarafından, sıradışı deneyimler yaşayabileceğiniz, bakış açınızı genişleten bilgiler ve uygulamalarla kendi iç dünyanıza yolculuklar yapabileceğiniz ve bu yolla kendinizi yeniden keşfedebileceğiniz kaliteli atölyeler düzenleniyor, tavsiye ederim.

E. Sühendan KarauzBiyolog

Atölye çalışmalarına her zaman ayrıcalıklı bir keyifle katılıyorum.

Özlem PekcanÇevirmen

Bluesophos Yetişkin Atölyeleri ile iki yıl önce tanıştım ve tüm çalışmalarını deneyimledim. Burada kendimi tanıma şansım oldu ve kendi kendime iyi ki varım diyebildim. Dostluklar, yapılan çalışmalar gerçekten çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.
İyi ki varsınız, iyi ki yollarımız kesişmiş. Çok teşekkür ederim.

Sabiha AyralFransızca Öğretmeni/Tiyatro Eğitmeni

Birbirinden güzel, farklı ve yararlı atölye çalışmaları için doğru adres. Psikoloji temelli yetişkin atölyeleri ile kendinizi keşfedebilir ve daha iyi hissetmeye, daha iyi olmaya hemen başlamanızı tavsiye ederim.

Gamze Tekin